Nowy PUBG będzie rozgrywany w przyszłości

Komputerowe
verano24
verano24
Nowy PUBG będzie rozgrywany w przyszłości
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ogromny sukces PUBG Mobile sprawił, że użytkownicy z niecierpliwością czekają na nową wersję gry. Znana już jest nowa nazwa oraz pierwsze założenia rozgrywki.

Sequel PUBG – co o nim wiemy?

Coraz więcej informacji spływa w temacie premiery nowej odsłony. Znamy już tytuł, będzie to: PUBG: New State. Charakter gry pozostaje taki sam, jak poprzednich, nadal będzie to rozgrywka battle royale. Nowością będzie świat, w którym toczyć będzie się bitwa. Gracze zostaną przeniesieni do przyszłości, do 2051 roku. Przez ten zabieg, znacząco zmienią się przedmioty w grze, czyli pojazdy, broń oraz inne elementy ekwipunku.

PUBG: New State – kiedy będzie premiera?

Na razie nie jest jeszcze znany dokładny termin wypuszczenia gry. Pewne jest tylko to, że premiera zostanie poprzedzona testami alfa. W kuluarach pada termin 2. kwartału 2021, jednak jeszcze nic nie jest potwierdzona. Na oficjalnej stronie gry można wstępnie się rejestrować.

verano24

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealne urządzenie Apple dla swoich potrzeb – przewodnik dla początkujących
/
Jak wybrać idealne urządzenie Apple dla swoich potrzeb – przewodnik dla początkujących
Poradnik na temat wyboru idealnego urządzenia Apple. Dowiedz się, który model spełni Twoje wymagania i jakie kroki podjąć, aby podjąć najlepszą decyzję zgodnie z Twoim stylem życia i potrzebami.
Polecamy